POST DISPONIBIL
Colaborare part-time
COMPANIE:  Agriliap SRL ORAS:  Toate orasele,
Acasa Administratie, Altele, Finante / Contabilitate, Secretariat, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 9 mai 2010
Cultivarea legumelor, a specialitatilor horticole si a produselor de sera
Descrierea postului
Oferta se adreseaza doamnelor/domnisoarelor care doresc un venit suplimentar usor de obtinut.
Tot ce trebuie sa faceti e sa aratati brosura cu produse AVON in cercul de cunostinte si castigati pana la 30% din valoarea comenzilor adunate.
Pe langa bani, primiti produse cadou inca de la prima comanda, puteti obtine cardul de credit AVON fara a aduce adeverinta de venit, puteti avansa la conducerea unei echipe.
Comenzile plasate se livreaza la domiciliu si se platesc abia dupa 20 de zile, va alegeti programul in functie de timpul liber de care dispuneti.
Urmati link-ul de mai jos, comandati direct din brosura online si incepeti-va propria afacere cu investitie zero, sau cereti brosura tiparita printr-un mail la adresa rep.avon.ro@gmail.com sau prin sms la nr. 0760.15.36.34.
Primii 100 de aplicanti pot beneficia de un premiu surpriza suplimentar!
Brosura AVON: http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania Agriliap SRL