POST DISPONIBIL
Job-part time
COMPANIE:  xxxxxxxxxxxxx ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 9 mai 2010
Descrierea companiei
xxxxxxxxxxxxx
Descrierea postului
Iti doresti o sursa de venit suplimentar?Vrei sa poti munci in asa fel incat sa nu iti afecteze jobul actual sau programul de scoala?Atunci ai nevoie de oferta de lucru pe care ti-o ofer eu.Nici un fel de inselatorie sponsorizari de inceput sau taxa de start in afaceri.
Pentru 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga intre 75-100 $ pe saptamana si chiar mai mult daca lucrezi mai mult.Ai nevoie de calculator conectat la internet si minime cunostinte in accesari de site-uri online,restul depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai.
Lucrul e mai mult legat de casuta de e-mail.Pentru informatii suplimentare trimiteti un e-mail cu subiectul LUCRU pe adresa munca.online@yahoo.com.Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul Lucru
Cerintele postului
Rabdare,seriozitate,atentie
Taguri
Toate anunturile postate de compania xxxxxxxxxxxxx