POST DISPONIBIL
Super Promotie
COMPANIE:  MRO GLOBAL GROUP SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Internet, Marketing, Relatii cu publicul,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
2000 € 10 mai 2010
Descrierea companiei
F Serioasa
Descrierea postului
De pe 1 mai s-a deschis o promotie unde un grup de persoane au investit intr-o firma un capital de 240 milioane euro ,iar modul prin care firma isi face reclama este ca pentru orice membru inscris la ei sa ii ofere un bonus de inceput de 200 de dolari ,iar pentru orice membru adus de tine in firma un bonus de 20 dolari. Pentru inscrieri ma gasiti la alexmro4912 si apropo oferta este valabila numai pana la 31 mai ,iar banii se pot ridica ori dupa o luna de la inscrieri ori dupa ce aduceti in firma 75 oameni si atunci retrageti 1500 +200(bonusul de inceput).
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania MRO GLOBAL GROUP SRL