POST DISPONIBIL
Director de Marketing
COMPANIE:  Job Connect ORAS:  Sibiu,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Marketing,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 mai 2010
JOB Connect este o companie locala de Resurse Umane. In clipa de fata le oferim clientilor nostri un serviciu de recrutare de personal. Obiectivul nostru in recrutare este de a facilita intalnirea dintre angajatorul cu cea mai buna oferta de angajare cu candidatii care raspund cel mai bine nevoii lui de angajare. Pe termen mediu si lung ne extindem paleta de servicii in functie de nevoile clientilor nostri.
Descrierea postului
Despre clientul nostru:

Clientul nostru este o companie romaneasca, care are ca si principal obiect de activitate comercializarea si distributia aparaturii delaborator si a echipamentelor de inalta performanta. Dispun de 3 puncte de lucru: Sibiu, Slatina si Iasi si spatii de depozitare de peste 1000 m2, ocupand astfel o pozitie importanta pe piata de profil.

Despre noi:

Suntem o companie de recrutare, activa pe piata din decembrie 2007 si facem posibila intalnirea dintre oamenii meniti sa lucreze impreuna.
Fiecare proiect de recrutare este tratat cu deschidere, seriozitate si operativitate de catre consultantii echipei noastre. Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Despre post:

Cautam o persoana care sa asigure cu succes introducerea pe piata a bunurilor companiei. Rolul sau este acela de a impulsiona vanzarile prin promovarea companiei la nivel national. Responsabilitatile acestuia sunt urmatoarele:
propunerea strategiilor si campaniilor de marketing,
planificarea strategiei de marketig,
identificarea nevoii de promovare ce exista in firma, venind in permanenta cu solutii noi,
monitorizarea activitatilor de marketing si a stadiul proiectului.

Ofertă:
- Pachet salarial atracti,
- Conditii de munca moderne,
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung.

Cerintele postului

Cerinte:

- studii superioare economice, preferabil cu specializarea marketing;
- experienta in marketing de minimum 3 ani, cel putin 1 an pe o functie de conducere;
- o buna cunoastere a domeniului de comert, distributie produse tehnice,
- persoana dinamica, cu aptitudini de lider,
- bune abilitati de comunicare si de negociere.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Job Connect