POST DISPONIBIL
Macelari vite in Olanda!Urgent!
COMPANIE:  SC Cristaljobs Agency ORAS:  Brasov, Constanta, Iasi,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Industria alimentara,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 11 mai 2010
Descrierea companiei
agentie de consultanta si promovare oferte de munca
Descrierea postului

Program gratuit
Se va lucra intr-un abator din Amsterdam pe dezosare,transare/sacrificare
Se cere experienta si dovada de la locul de munca:referinte ,poze
Limba engleza:e necesar sa stie doar un membru din grup pentru a traduce colegilor
Salariu de start: 1440-1760( 9-11 euro pe ora plus ore suplimentare)
Program lucru:8 ore/zi
Cazare se plateste :50 eur/sapt si asigurarea de sanatate 24 eur.
Transportul ramane in sarcina fiecaruia!

Cerintele postului
Experienta in domeniu min 1-2 ani
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC Cristaljobs Agency