POST DISPONIBIL
Locuri de munca in Grecia-ATTIKA
COMPANIE:  ATTIKA ORAS:  Toate orasele,
Sezonier BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
750 € 11 mai 2010
BIROU LEGAL de munca in grecia ofera locuri de munca in grecia in restaurante si hoteluri ca receptioneri,cameriste,oaspatari,ajutori bucatari,ingrijitoare batrani,ingrijitoare copii salariu este de 650 de euro+cazare si mancare. Tel:00302108833030 00306976512834 Adresa:Evalkidou5,Athens,Greece eMail:attika_jobs@yahoo.gr Persoana contact:George Hondrokostopoulos
Descrierea postului
Oficiul Legal Munca ATTIKA din Athena,Grecia ofera job-uri sezoniere in

domeniul TURISM/HOTELURI ca si :

-cameriste;

-ospatari(restaurante,taverne,cafenele);

-ajutor de bucatar.

SALARIUL variaza intre 650 EURO si 900 EURO (in functie de job-ul pentru care

optati si orele lucratoare).

ANGAJARILE se fac pe baza de contract.

Ne puteti contacta la urmatoarele telefoane:

TEL. FIX- 0030.210.883.30.30;

TEL. MOBIL – 0030.69.76.51.28.34(se vorbeste romaneste);

Sau email : ATTIKA_JOBS@YAHOO.GR

Adresa sediului este : EVALKIDOU 5 , STR. LIOSION.

BENEFICII :- va intampinam la aeroport/autocar;
-aveti asigurata cazarea si masa;
-va sustinem constant in cazul in care intampinati probleme pe parcursul contractului.

CERINTE :- femei cu varste cuprinse intre 22 si 45 de ani ;
-daca sunteti interesati trimiteti CV-ul dumneavoastra la care atasati 2 poze recente(1 gen buletin si 1 care sa cuprinda tot aspectul fizic);
-seriozitate
-abilitatea de a muncii in condintii de stress.
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania ATTIKA