POST DISPONIBIL
Munca in Norvegia - vara 2010
COMPANIE:  NST Group ORAS:  Brasov,
Full time Constructii / Instalatii, Inginerie, Prestari servicii, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 11 mai 2010
Recrutam personal pentru companiile din grup pentru Norvegia si Lituania. Grupul de companii are patru domenii de activitate.

NST Contacting se ocupa cu activitati de alpinism utilitar si de protectie si intretinere a suprafetelor industriale mari (ex: curatare si vopsire).

NST Byggservice se ocupa de lucrari de amenajari si reparatii ale imobilelor (vopsire interna si externa a locuintelor, pardoseala de PVC, gresie , fainta, zidarie, etc).

NST Eindom se ocupa de investii imobiliare.
NST Baltioja este firma de recrutare din Lituania, membra a grupului care promoveaza nevoia de personal a companiilor din grup si a unor firme partenere in Europa de Est.
Descrierea postului
NST Group cauta pentru Norvegia: personal pentru curatenie cu experienta de lucru in strainatate pentru hoteluri, persoane fizice si firme, dulgheri si tamplari cu experienta in ridicare case din lemn, zidari si faiantari, ospatari (ospatarite), barmani, bucatari, sablatori si vopsitori industriali, gradinari.

Acceptam si alte tipuri de persoane cu experienta care vor fi contactate in functie de interesul companiilor colaboratioare. Oferim cazare, transport, salariu mediu lunar de peste 1000 euro. Cunoasterea limbii engleze si experienta profesionala relevanta de minim 3 ani sunt necesare. Informatii la 0723407700 sau trimite un CV la adresa de mail florin@nstgroup.ro sau pe fax la 0368816385.
NU SE PERCEP TAXE SI COMISIONAE.
Cerintele postului
Cunoasterera limbii engleza la nivel conversational si experienta relevanta de cel putin 3 ani de zile.
ajutor alpinist alpinist utilitar amenajari amenajari interioare barman bucatar bucatarie case cazare constructii curatenie dulgher electrician engleza experienta faintar fara comision glet gradinar gratuit hotel instalator interioare intermediere lemn masa montator mozaicar norvegia operator cnc ospatar ospatarita pardoseala pietrar podea recrutare restaurant rigar rigipsar sablator schelar strainatate tamplar tencuitor trasnport turism utilitar var vopsitor industrial zidar zugrav
Toate anunturile postate de compania NST Group