POST DISPONIBIL
Colaborare legala cu o firma care plateste rezultatele
COMPANIE:  MRO Global Grup ORAS:  Cluj-Napoca, Constanta, Craiova,
Acasa Altele, Internet, Management / Consultanta, Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 14 mai 2010
Descrierea companiei
servicii si produse la cel mai bun pret
Descrierea postului
MRO Global Grup este sansa ta de a intra intr-o afacere din care oricine poate obtine un venit lunar substantial. Daca esti o persoana serioasa, te asteptam alaturi de noi. Vei primi din partea echipei noastre un sprijin substantial permanent pentru ca interesul nostru este ca si tu sa castigi. Detalii pe www.mroglobalgrup.com
Cerintele postului
conexiune la internet
seriozitate si disponibilitate de a promova afacerea 2 ore pe zi conform indicatiilor
Taguri
Toate anunturile postate de compania MRO Global Grup