Ospatarite,cameriste,ajutor la bucatarie-contracte de munca in Grecia
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Strainatate,
Full time Altele, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 19 mai 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului

Locatia:Grecia-insule si pe continent
Cerinte:
-persoane feminine cu varsta intre 20-40 ani
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-experienta in domeniu nu este obligatorie dar constitue avantaj
-seriozitate

Beneficii:
-contracte incheiate pe 6 si 12 luni
-salariul intre 600-700 euro net/luna
-tipsuri (bacsis)
-cazare+mese+asigurari platite de angajator
-program:6 zile/saptamana, 8-9 ore/zi

Daca sunteti interesata sa obtineti un contract de munca,nu ezitati sa ne contactati.
Pentru a va face oferta de munca, va rugam sa ne transmiteti:
-CV in limba engleza (format european)
-Fotografie full body (tinuta prezentabila)

Toate contractele incheiate prin agentia noastra sunt legale si respectate de catre angajatori.

ACS EUROPE SRL
Tel.0268420942, 0768100160,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe