POST DISPONIBIL
broker de asigurari
COMPANIE:  Destine Broker de asigurare ORAS:  Pitesti, Rimnicu-Vilcea, Slatina,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Asigurari / Intermedieri financiare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 20 mai 2010
Descrierea postului
Societate de intervedieri in asigurari si credite in sistem MLM (SISTEM MLM total diferit de MLM-urile clasice cunoscute), cauta colaboratori pentru dezvoltarea activitatii in zona de competenta.

Nu exista un plan de vanzari care sa conditioneze agentul in nici un fel, pentru incasarea comisioanelor
Plata se face la comision lunar virat direct pe contul de card iar transparenta activitatii lunare este detaliata
Cerintele postului
CERINTELE JOBULUI:
- seriozitate;
- cunostinte de lucru pe calculator inclusiv in reteaua internet;
- intermedierea de asigurari obligatorii si facultative , pentru majoritatea societatilor cunoscute de pe piata,
- dezvoltarea unei echipe de minim trei colaboratori pentru a putea inainta in sistemul de cariera ;

Toate anunturile postate de compania Destine Broker de asigurare