POST DISPONIBIL
colaborare part-time, rog serioitate
COMPANIE:  ANKA ORAS:  Alt Oras, Medias, Sibiu,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Management / Consultanta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 septembrie 2010
Descrierea companiei
financiare,secretariat
Descrierea postului
Companie multinationala angajeaza consultanti financiari in domeniul asigurarilor obligatorii de locuinta
Gestionarea portofoliului de clienti si gestionarea noilor clienti, prezentarea programelor companiei.
Beneficii:
-cursuri de pregatire si instruire
-bonusuri in bani in functie de realizari
-prime trimestriale si anuale
-munca intr-o echipa de elita alaturi de cei mai performanti specialisti in domeniul financiar
-o cariera in domeniul financiar si salariu atractiv pentru cei ce doresc o cariera in domeniu
Cerintele postului
-persoane motivate, ambitioase care isi doresc un venit suplimentar si independenta financiara
-persoane cu aptitudini de comunicare, de relationare cu oamenii
-persoana orientata spre client, o persoana proactiva
-studii superioare sau liceu
-experienta in vanzari reprezinta avantaj.
Taguri
Toate anunturile postate de compania ANKA