POST DISPONIBIL
cum sa obtii un venit suplimentar
COMPANIE:  ANKA ORAS:  Bacau, Braila, Buzau,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Internet,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 20 mai 2010
Descrierea companiei
financiare,secretariat
Descrierea postului
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa dispui de timp liber si sa ai un venit bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi in timpul liber si asta sa nu-ti afecteye veniturile? Atunci ai nevoie de acest job. Trebuie sa lucrezi doar 3-4 ore pe zi si poti castiga intre 75-1000 $ si mai mult daca lucrezi mai mult. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "Lucru acasa" pe adresa de e-mail:anka_rentea@rocketmail.com
Cerintele postului
-acces la internet
-cunostinte minime de navigare pe internet
-timp minim de 2-3 ore pe zi
-perseverenta si serioitate
Taguri
Toate anunturile postate de compania ANKA