POST DISPONIBIL
Ospatarita Germania
COMPANIE:  StudioHR ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 23 mai 2010
-Recrutare si selectie forta de munca pentru firme de plasare forta de munca in strainatate.
Descrierea postului
Cafenea (Baden-Wurtenberg) si Gasthof (Bayern)
Luarea comenzilor Servirea clientilor Incasare numerar Curatarea meselor
Salarizarea se majoreaza dupa perioada de proba pana la intervalul de 1000-1200 net.
Cerintele postului
Limba germana la nivel Conversational bine
Experienta in domeniu hotelier/restaurant/caffenea etc. sau in activitati de relationare cu clientii
Persoana harnica, serioasa, indemanatica
Aspect fizic placut
Proba de lucru 1 luna (perioada 12 luni cu posibilitate de prelungire)
Taguri
germania rstaurant ospatar waitress
Toate anunturile postate de compania StudioHR