POST DISPONIBIL
secretar/a cu lb. italiana
COMPANIE:  Arena Jobs ORAS:  Bucuresti,
Full time Administratie, Prestari servicii, Relatii cu publicul, Secretariat,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 25 mai 2010
ArenaJobs.ro este o firma de placement de personal activa in Romania din 2007.
Descrierea postului
ArenaJobs cauta pentru un client, o firma italiana de dimensiuni mijlocii cu sediu in Bucuresti, zona Unirii, un/a SECRETARA/ASSISTANT MANAGER.

Este vorba de un rol administrativ si de front-office, intr-o firma de import de materiale de constructii.
Cerintele postului
Cerem cunostinte foarte bune de italiana si cel putin o experienta profesionala asemanatoare.
Disponibilitate pentru un job full-time (lun-vin 9.00-18.00)

Daca sunteti interesat/a, ne puteti suna la tel 090 602 0221 (1,5€+TVA/min) sau ne puteti trimite cv-ul si o poza la bucuresti@arenajobs.ro
Taguri
assistant manager italia italiana secretara
Toate anunturile postate de compania Arena Jobs