POST DISPONIBIL
Angajam secretara, loc de munca atractiv
COMPANIE:  Core Mataliat Exim SRL ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Secretariat,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1 € 27 mai 2010
Descrierea companiei
Confidential
Descrierea postului
Societate comerciala din Bucuresti scoate la concurs un post de Secretara full time. Cautam o persoana de preferinta cu experienta in domeniu, serioasa, prezenta placuta, abilitati de comunicare, capacitate buna de organizare, energica, cu disponibilitate pentru program prelungit ocazional. Ca angajator oferim seriozitate maxima. Sarcinile de serviciu vor implica sinteza si analiza, receptie (intrare-iesire documente,apeluri telefonice,faxuri, etc), actiune de protocol, arhivare documente, operare calculator. Va rugam contactati-ne direct la telefonul precizat in anunt, nu trimiteti CV-uri prin formularele de contact de pe site-uri - nu vor fi luate in considerare!
Contact:
021.319.67.65
office@mataliat.ro
Cerintele postului
- experienta pe un post similar (constituie avantaj)
- cunostinte minime operare pc
- abilitati de comunicare, confidentialiate in informatiile legate de birou
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- prezenta agreabila, atentie catre detalii
- abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, punctualitate, corectitudine si seriozitate
Taguri
Toate anunturile postate de compania Core Mataliat Exim SRL