POST DISPONIBIL
Medici specialisti FRANTA
COMPANIE:  EGV RECRUITING ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 mai 2010
EGV Recruiting este o companie de selectie si plasare a fortei de munca specializata in servicii personalizate si eficiente de recrutare a personalului din domeniul medical.

Am luat nastere din dorinta de a furniza clientilor nostrii calitate si profesionalism. Serviciile noastre au la baza orientarea spre client si intelegerea nevoilor sale.

La fel de importante sunt prioritatile si aspiratiile candidatilor, carora le oferim consultanta de-a lungul procesului de recrutare, asistenta in vederea integrarii in noul mediu si oportunitati de dezvoltare profesionala.

Avem abilitatea de a aduce omul potivit la locul potrivit, generand valoare adaugata atat clientilor cat si candidatilor.
Descrierea postului
Descrierea postului:
Locuri de munca pentru medici specialisti in Franta, in urmatoarele specialitati: anestezie, geriatrie, radiologie, cardiologie, oftalmologie, pneumologie.

Atributii in conformitate cu specialitatea dumneavoastra.

Locuri de munca in functie de specialitatea medicala cat si informatii suplimentare gasiti pe www.MeJobs.ro.
Oferta (bonusuri, beneficii):
Salarii competitive incepand cu aprox. 4700 Euro/luna

-plata orelor de garda
-asistenta la gasirea unei locuinte
-intocmirea formalitatilor necesare
-serviciile noastre sunt GRATUITE pentru medici
Cerintele postului
- Medic specialist: anestezie, geriatrie, radiologie, cardiologie, pneumologie, oftalmologie.
- Limba franceza - nivel bun
Taguri
Toate anunturile postate de compania EGV RECRUITING