POST DISPONIBIL
ptc
COMPANIE:  confidential ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 27 mai 2010
Descrierea postului

PTC – pay to click
Exista site-uri care te platesc sa te uiti 30 sec la alt site. Deci tu te inregistrezi pe site si in fiecare zi intri si dai click pe ads le vizionezi si esti platiti in functie de site. Am scris jos site-uri la care te poti inscrie si cat iti da fiecare.

site-ul te plateste 0,025ron

site-urile te platesc cu 0,01 $ si ii poti scoate cand ajungi la 10$

site-ul te plateste cu 1$

site-urile te platesc cu 5$ si ii poti scoate cand ajungi la 5000$

site-urile te platesc cu 10 $ si ii poti scoate cand ajungi la 10000$

Cerintele postului
Inscrie-te pe mai multe site-uri pentru a castiga mai mult….
Taguri
Toate anunturile postate de compania confidential