POST DISPONIBIL
Reprezentant vanzari directe
COMPANIE:  Lady’s Metropolitan Selection ORAS:  Toate orasele,
Acasa Altele, Internet, Marketing, Relatii cu publicul, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 1 iunie 2010
Firma noua in extindere, Lady's Metropolitan Selection, comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice, bijuterii etc. prin sistemul de vanzari directe. Ofera colaborare part-time pe termen lung si comisioane foarte bune! Poti obtine venituri suplimentare atractive, iti poti dezvolta propria afacere! Oferim produse de calitate la preturi acesibile. Aproape oricine isi poate permite sa cumpere produsele noastre si avem foarte multi clienti fideli. In conditiile actuale de piata credem ca pretul si calitatea produselor sunt mai importante decat brandul sau reclama. Puteti incerca produsele noastre si daca nu sunteti multumit veti primi inapoi contravaloarea produselor returnate. Cod necesar la inscriere: LMSFQcRp Pentru mai multe detalii, pentru a vedea catalogul sau pentru a te inscrie, poti intra pe site: http://www.ab.ro/jobonline
Descrierea postului
Oferta Job part-time online la domiciliu, indiferent de varsta, studii, pregatire, locatie! Compania Metropolitan Selection iti pune la dispozitie o gama larga de produse de cosmetica, parfumerie, bijuterii, etc. la pret de producator, totodata si resursele necesare pentru a putea incepe propria afacere.
Cerintele postului
COMPANIA OFERA COMISION LA VANZARE: 25-35% dar ATENTIE: nu exista target lunar, ritmul de lucru ti-l stabilesti singur!!! (nu exista nici o impunere de volum al vanzarii lunare, lucrezi cat si cand doresti in functie de cat vrei sa castigi).
- Vrei sa economisesti bani?
Devii reprezentant si apoi coordonator si beneficiezi de produsele companiei la pret de distribuitor! ECONOMIE la propriile cumparaturi de minim 25%!
- Vrei sa faci performanta?
Aici este AFACEREA! Prezinta jobul si altora. Creaza propriul grup de distribuitori. Compania te motiveaza: bonusuri de 10% din vanzarea lunara a propriului grup se va intoarce sub forma de bani, in functie de eficienta fiecaruia. ATENTIE: FARA INVESTITII!
Detalii pe site: www.ab.ro/jobcosmetice, tel. 0763278418
Toate anunturile postate de compania Lady’s Metropolitan Selection