POST DISPONIBIL
lucru la domiciliu
COMPANIE:  lucru la domiciliu ORAS:  Alba Iulia,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Internet,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
250 € 2 iunie 2010
Descrierea companiei
lucru in fata calculatorului
Descrierea postului
Daca vrei sa ai bani fara sa mergi la serviciu , sa stai acasa in fata calculatorului tau , atunci asta e jobul care ti se potriveste . Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri. Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75 - 250$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail krionitza70@yahoo.com
Nu uitati sa scrieti la subiect ( in e-mail ) cuvantul "LUCRU".
Pentru informatii suplimentare : 0726 348 606
Cerintele postului
perseverenta si dorinta de a castiga bani stand confortabil acasa in fata calculatorului tau
Taguri
Toate anunturile postate de compania lucru la domiciliu