POST DISPONIBIL
ptc
COMPANIE:  confidential ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
10 € 8 iunie 2010
Descrierea postului
PTC – pay to click
Exista site-uri care te platesc sa te uiti 30 sec la alt site. Deci tu intri pe site, te inregistrezi gratuit si apoi in fiecare zi intri si dai click pe ads le vizionezi si esti platiti in functie de site. Pentru fiecare zi ai un nr limitat si uneori diferit de ads deci nu iti va lua mult timp. Pentru toate site-urile de mai jos mie imi ia 30 min pe zi. (deci daca vrei poti sa folosesti 30 min pe zi pentru a castiga bani). Am scris jos site-uri pe care te poti inscrie si cat iti da fiecare.

site-ul te plateste 0,025ron

site-urile te platesc cu 0,01 $ si ii poti scoate cand ajungi la 10$

site-urile te platesc cu 1$ si ii poti scoate cand ajungi la 1000$

site-urile te platesc cu 5$ si ii poti scoate cand ajungi la 5000$

site-urile te platesc cu 10 $ si ii poti scoate cand ajungi la 10000$
Cerintele postului
Sfatul meu : Inscrie-te pe mai multe site-uri pentru a castiga mai mult….Mult success.
Taguri
Toate anunturile postate de compania confidential