POST DISPONIBIL
Agent Imobiliar
COMPANIE:  bygg imobiliare ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Imobiliare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 14 iunie 2010
Descrierea companiei
Companie de imobiliare
Descrierea postului
Divizia de Imobiliare a fost lansata in anul 2008 si ofera servicii de consultanta si intermediere imobiliara in urmatoarele sectoare:

-Rezidential - vanzari/inchirieri garsoniere, apartamente, case, vile,proprietati in ansambluri rezidentiale

-Comercial - vanzari/inchirieri spatii comerciale, spatii de birouri, spatii industriale

-Terenuri, Investitii, Proprietati speciale.
Cerintele postului
* Identificarea potentialilor clientilor (proprietari si cumparatori)

* medierea vanzarilor/inchirierilor dintre ei.

- Castigurile angajatilor sunt procent din tranzactia efectuate personal+ salariu fix.
Taguri
Toate anunturile postate de compania bygg imobiliare