POST DISPONIBIL
LUCRU LA DOMICILIU
COMPANIE:  ATLANTIC ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Altele, Internet,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 15 iunie 2010
Descrierea companiei
INTERNET
Descrierea postului
Lucrati 3-4 ore pe zi la calculatorul de acasa, conectat la internet, cand vreti sau cand va este comod si castigati 75-1000$ in saptamana. Daca veti lucra mai mult de 3-4 ore, veti castiga 1000-2500$ si mai mult.
Nici un fel de cerinte pentru cunoasterea calculatorului sau a altor limbi.
Nici un fel de interviuri de afaceri pentru vindere, nu trebuie sa cumparati nici un fel de produs sau sa ajungeti la nici un fel de nivel, nici un fel de intalniri sau vinderea unor produse cunostintelor sau prietenilor, nici un fel de rating.
Nu trebuie sa iesiti din casa, veti primi sume considerabile si placerea de a lucra, cheltuind din timpul dumneavoastra doar 3-4 ore in zi, doar lucrand la calculator.

Fara taxa de inscriere
Cerintele postului
Cei interesati vor transmite un email la adresa 2010atlantic@gmail.com, cu mentiunea LUCRU LA DOMICILIU , pentru a primi instructiunile de lucru
Taguri
Toate anunturile postate de compania ATLANTIC