POST DISPONIBIL
Cautam urgent personal medical
COMPANIE:  Active Selection Global Recruitment ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Inginerie, Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 15 iunie 2010
Descrierea companiei
Cabinet de recrutare
Descrierea postului
ACTIVE SELECTION GLOBAL RECRUITMENT, cabinet de recrutare international, recruteaza personal medical (medici specialisti, asistente medicale, kinetoterapeuti), ingineri (specializati in domeniul nuclear ; petrol si gaze) pentru o cariera solida in strainatate.

Oferta : contracte de munca pe durata nedeterminata/determinata ; salarizare si conditii de munca la nivel european ;

NU PERCEPEM TAXE CANDIDATILOR !

Persoanele interesate ne pot contacta sau trimite CV-ul pe adresa : cristina.zamfir@europemcr.com

Cerintele postului
Cerinte : diplôme in conformiatate cu U.E
Vorbitori de limba franceza si engleza nivel mediu/avansat
Toate anunturile postate de compania Active Selection Global Recruitment