POST DISPONIBIL
Afacere la domiciliu
COMPANIE:  MS ORAS:  Toate orasele,
Acasa Internet, Marketing, Publicitate, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 25 noiembrie 2010
Comercializarea de produse cosmetice, parfumuri si bijuterii lucrate manual.
Descrierea postului
Afacerea care merge ACUM este romaneasca. Este o afacere simpla, verificata si functioneazala. Aflati despre ce este vorba, solicitand detalii la email: haralambic@gmail.com. Valabil pt toate localitatile
Cerintele postului
Implicare, perseverenta,orientare catre succes. Abilitati de comunicare, de promovare si recrutare.
acasa afacere online bani colaborare comert inscriere gratuita lucru la domiciliu suplimente nutritive venit suplimentar
Toate anunturile postate de compania MS