POST DISPONIBIL
Chelnerite/Ospatarite in Grecia
COMPANIE:  INTELIGENT CAREER HR ORAS:  Alt Oras, Bucuresti, Strainatate,
Sezonier Altele, Relatii cu publicul, Restaurant / Food service / Catering, Sampling / Hostess, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
600 € 24 mai 2013
Agentie de recrutare si plasare de personal cu sediul in Bucuresti.
Descrierea postului
CANDIDATUL IDEAL:
- experienţă de minim 3 luni pe un post similar;
- cunoştinţe avansate de limba engleză;
- atitudine pozitivă şi conciliantă în relaţiile cu clienţii şi colegii;

RESPONSABILITATI
- SE LUCREAZA PE TERASELE HOTERURILOR SI RESTAURANTELOR DE PE PLAJA.
- Aranjarea meselor
- Primirea clientilor
- Prezentarea meniului
- Luarea comenzilor
- Transmiterea comenzilor la bucatarie / bar
- Servirea clientilor
- Debarasarea mesei
- Mentinerea curateniei in restaurant -
- preluarea comenzilor de mâncare şi băutură într-o manieră eficientă şi profesionistă;
- acordarea atenţiei cuvenite şi asigurarea unor servicii ireproşabile clienţilor;
- cunoaşterea meniului astfel încât să poată oferi în orice situaţie informaţii competente cu privire la felurile de mâncare, tacâmuri şi băuturi.
- servirea exemplară a clienţilor;
- îndeplinirea altor sarcini curente atribuite de către superiorul direct, în concordanţă cu necesităţile imediate ale unităţii.
Cerintele postului
BENEFICII:
- se lucreaza6- 7zile/sapt, 10 ore/zi;
- salariul 600-750 euro/luna+ tips-uri;
- se ofera cazare+masa GRATIS;

Relatii la tel.0764611603 sau trimiteti CV-ul inteligentcareer.hr@gmail.com
www.inteligentcareer.ro
Pentru mai multe job-uri vizitati site-ul nostru http://www.inteligentcareer.ro

Taguri
caut job chelnerite grecia
Toate anunturile postate de compania INTELIGENT CAREER HR