POST DISPONIBIL
agent vanzari part time
COMPANIE:  galla trans class ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Achizitii / Aprovizionare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
150 € 23 iunie 2010
Descrierea companiei
importator si distribuitor carne congelata
Descrierea postului
Realizarea obiectivelor stabilite de catre firma;
Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele cerute;
Administrarea portofoliului de clienti:
(vizite periodice, legaturi telefonice, preluare comenzi, urmarire incasari, solutionare eventuale probleme)
Culegerea informatiilor despre clienti/potentiali clienti, urmarire concurenta si noutati in domeniu

Cerintele postului
Identificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia;
- planificarea activitatii de vanzare
- urmarirea concurentei si propunerea de strategii in consecinta;
Experienta intr-o pozitie similara de minim 3 ani de preferat in vanzarea de carne congelata,constitie un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare, negociere si planificare;
Seriozitate si responsabilitate;
Cunostinte minime operare PC:Word, Excel, Internet
Domiciliul stabil in Bucuresti.
acceptam si candidati cu un job activ si masina proprie sau de servici.
Taguri
Toate anunturile postate de compania galla trans class