POST DISPONIBIL
Locuri de munca in strainatate/Germania
COMPANIE:  Sak ORAS:  Arad,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Constructii / Instalatii, Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 24 iunie 2010
Descrierea companiei
Plasare a fortei de munca in strainatate
Descrierea postului
Agentie de consultanta specializata in intermedierea fortei de munca in strainatate,facilitam obtinerea locurilor de munca, pentru femei si barbati, pe baza de contract individual, avand colaboratori pe tot teritoriul Germaniei.
Domeniile oferite sunt diverse,incepand de la agricultura,domeniul hotelier,constructii etc.,cu sau fara calificare.Durata contractului este de 3 luni,cu posibilitate de prelungire,cazare si masa asigurata in functie de angajatori.Salarizarea incepe de la 900 euro si poate ajunge pana la 1300 eur.
Persoanele interesate ne pot contacta la urmatoarele numere de telefon:0752 589 770, 0724 866 299 sau 0764 094 239.

Cerintele postului
seriozitate, apt de munca
Taguri
Toate anunturile postate de compania Sak