POST DISPONIBIL
Reprezentant Metropolitan
COMPANIE:  SC METROPOLITAN SRL ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Altele, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 iunie 2010
Descrierea companiei
VANZARI DIRECTE
Descrierea postului
Doresti un venit suplimentar?
Esti student,o proaspata mamica sau vrei doar sa-ti inmultesti veniturile?
Inscrie-te la Metropolitans!
Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Devenind reprezentant Metropolitan puteti castiga un comision echivalent cu 25% din vanzarile dumneavoastra. De asemenea, prin recrutarea altor persoane ce doresc sa vanda produsele noastre, primiti bonus pentru fiecare nivel al retelei create de dumneavoastra.
Inscrie-te gratuit,fara nici o obligatie pe http://shop.metropolitans.ro/catalog/a/PISozUTb?utm_source=self&utm_medium=YM&utm_campaign=YM
sau pe www.metropolitans.ro,cod reprezentant PISozUTb(scris exact la fel).
-25%-32,5% comision vanzari din catalog
-20%comision din vanzarile pers. inscrise de dvs.
-cataloage si testere parfumuri gratuite la prima comanda efectuata
Cerintele postului
Pt. mai multe detalii sau intrebari accesati site-ul www.metropolitans.ro sau trimite-ti mail pe iriburlacu@yahoo.com.
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC METROPOLITAN SRL