Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi?
COMPANIE:  State ORAS:  Toate orasele,
Part time Altele, Imobiliare, Publicitate, Restaurant / Food service / Catering, Saloane de infrumusetare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 3 iulie 2010
Descrierea companiei
Lucraţi 3-4 ore pe zi la calculatorul de acasă
Descrierea postului
Lucraţi 3-4 ore pe zi la calculatorul de acasă, conectat la internet, când vreţi sau când va este comod si câştigaţi 75-1000$ in săptămână. Daca veţi lucra mai mult de 3-4 ore, veţi câştiga 1000-2500$ si mai mult. Totul depinde de dumneavoastră si stăruinţa pe care o oferiţi acestei activităţi.
In obligaţiile dumneavoastră intra sa daţi anunţuri si sa lucraţi cu e-mailul. Tot ce va trebui sa faceţi este:
1.Sa puneţi anunţuri pe internet.(Eu o sa va ajut la aceasta – va indic ce site-uri sunt mai populare si cu ce program se poate de lucrat pentru a automatiza la maxim lucru cu aceste site-uri)
2.Sa controlaţi de 2-3 ori pe zi adresa de e-mail si sa trimiteţi la toţi mesaje.
3.Sa ţineţi o mica baza de date pentru dumneavoastră cu cei cu care conlucraţi si ca sa nu va încurcaţi in contacte.
4.Cateva ori pe luna sa primiţi in "portofelul" dumneavoastră din Internet banii, pe care ii veţi câştiga(la domeniul asta va ajut de asemenea daca aveţi nevoie sa va creaţi un cont intr-un sistem de plata electronic)
Astfel, toata munca se va limita la apăsarea tastelor de la calculator: Copy, Paste, Răspuns, Trimitere.Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail state.alexandru7@gmail.com . Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU".
Cerintele postului
Studii: cunostinte medii de calculator
Taguri
Toate anunturile postate de compania State