POST DISPONIBIL
Angajam maseuze salon masaj erotic galati
COMPANIE:  HEVIA ORAS:  Toate orasele,
Full time Altele, Prestari servicii, Saloane de infrumusetare, Sampling / Hostess, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 4 iulie 2010
Descrierea companiei
SALON MASAJ EROTIC GALATI www.hevia.ro
Descrierea postului
SALON DE MASAJ EROTIC din GALATI.Daca esti tanara, aspect fizic placut, comunicativa si doresti sa lucrezi intr-un mediu ambient (nu necesita experienta), intr-o echipa tanara, conditii avantajoase, cursuri de specializare recunoscute de Ministerul muncii si invatamanatului, TOTUL LEGAL SI cu carte de munca, clientela deja formata, salon Avizat Sanitar,program flexibil: PARTY-TIME SAU FULL-TIME , EXCLUS SEX. Te asteptam sa ne contactezi la telefon: 0748.786.997, 0729.076.181 sau sa trimiti cv + 2,3 poze pe E-mail: hevia_im@yahoo.com. Rugam seriozitate. Salariu cuprins intre 500-1500 EURO
Cerintele postului
- tanara,
- aspect fizic placut,
- comunicativa,
- seriozitate si respect fata de colege si clienti
Taguri
Toate anunturile postate de compania HEVIA