POST DISPONIBIL
reprezentant vanzari avon
COMPANIE:  confidential ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 4 iulie 2010
Descrierea postului
DESCRIERE POST
Care este pasiunea ta??? Iti place sa faci shopping??? Iti plac bijuteriile, gentile, parfumurile, fardurile, rujurile???
Atunci nu rata oportunitatea de a deveni reprezentant avon.
Astfel iti vei da comanda tie si prietenelor tale de pe pagina ta de net si vei primi discount la comanda ta.
Toata lumea foloseste produse cosmetice, sampon, balsam, parfum....etc. de ce sa nu le comande de la tine! Vei vedea ca nu este greu.
Un reprezentant AVON are din prima comanda comision de pana la 25%, cadouri in fiecare campanie (cadourile campaniilor curente https://www.avoncosmetics.ro/REPSuite/static/images/home_page/newhp6/traieste-vara.html )cadouri in primele 5 campanii (cadourile sunt urmatoarele https://www.avoncosmetics.ro/REPSuite/static/pdf/htmluri/2010/new_rep/rep-nou.html) livrare la domiciliu, un card de cumparaturi cadou, inscriere gratuita, sansa de a avea propria afacere( care o incepi doar insciind si tu persoane ca reprezentanti)
Vino in echipa AVON sa beneficiezi de toate castigurile.
Cerintele postului
BENEFICII:
- inscriere gratuita
- discount 15-30% din valoarea comenzii
- program flexibil
- livrare la domiciliu 48 ore
- plasarea comenzilor online
- produse cadou in fiecare luna
- participarea la concursuri si competitii
- sansa de a promova rapid in conducerea unei echipe
- aveti permanent sprijinul unei coordonatoare de vanzari
- 70% discount la produse pentru reprezentant
- oportunitatea de a deveni lider si coordonator cu mai multe avantaje si fara limete in castiguri

Pentru mai multe informatii si inscrieri aplicati CV-ul dvs. sau trimite-ti mail la bmihaela_avon@yahoo.com
Taguri
Toate anunturile postate de compania confidential