POST DISPONIBIL
ANGAJEZ EDUCATOARE GRADINITA PRIVATA
COMPANIE:  Gradinita Minissa ORAS:  Timisoara,
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Educatie / Training / Cultura / Arta, Prestari servicii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 6 iulie 2010
Gradiniţă privata, cu un standard ridicat atat din punct de vedere al copiilor, cat si al personalului.
Descrierea postului
KINDERGARTEN MINISSA angajeaza educatoare absolventa a unui liceu pedagogic, vorbitoare a limbii germana/engleza, cu experienta profesionala de minim un an.
Cerintele postului
- intocmirea programelor si planificarilor activitatilor didactice, pe baza curriculei agreate de conducerea gradinitei
- desfasurarea de activitati didactice cu copiii, in cadrul unei grupe mixte
-desfasurarea de activitati optionale si extracurriculare din planul educational al gradinitei
- monitorizarea si evaluarea performantelor copiilor si transmiterea lor catre conducerea gradinitei si catre parinti
-desfasurarea activitatilor administrative cerute de regulamentul intern al gradinitei
Taguri
Toate anunturile postate de compania Gradinita Minissa