URGENT RECRUTARE TRACTORIST COMBINA AGRICOLA SOFERI TRACTOR SI COMBINA MUNCITORI AGRICULTURA
COMPANIE:  CEGRU ORAS:  Toate orasele,
Sezonier Achizitii / Aprovizionare, Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Prestari servicii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 iulie 2010
Descrierea companiei
recrutare personal
Descrierea postului
Urgent recrutam pentru misiune in Franta :

-sofer agricultura tractoare si combine agricole, o experienta in strainatate este un avataj

-muncitori agricoli pentru ferme de cereale si de animale

-muncitori agricoli pentru recoltarea fructelor si legumelor

Avantaje : salariu motivant

Cerintele postului
Criterii de recrutare : persoana serioasa, sobra, cu referinte

Va rugam sa trimiteti cv la adresa : e.blondin@agence-interimaire.com.fr
Taguri
Toate anunturile postate de compania CEGRU