POST DISPONIBIL
Muncitori in industria textila, Slovacia
COMPANIE:  S.C. WORK EXPERIENCE S.R.L. ORAS:  Baia-Mare,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Industria textila / Design vestimentar,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
600 € 9 iulie 2010
Compania Work Experience are ca principal obiect de activitatea Selectia si plasarea fortei de munca, avand parteneriate de succes in peste 10 tari din Europa si America.

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.workexperience.ro
Descrierea postului
Oferta de munca este in Slovacia la o firma producatoare de tapiterie din piele pentru automobile.
Contractele de munca se semneaza pe perioada nedeterminata iar plecarile sunt la inceputul lunii august (7/8).
Toti aplicantii interesati vor trebui sa se inscrie in baza noastra de date pe site-ul www.workexperience.ro sau sa ne trimita un email.
Aceasta oferta este gratuita, angajatorul plateste transportul pana in Slovacia, cazarea pe toata perioada sederii si masa.
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati europa@workexperience.ro
Cerintele postului
Conditiile care trebuiesc indeplinite sunt:
- experienta minima la masina simpla de cusut
- varsta 18 - 55 ani
- cunostintele de limba engleza sau maghiara nu sunt obligatorii insa constituie un avantaj
- pentru aceasta oferta pot aplica atat femei cat si barbati.
Toate anunturile postate de compania S.C. WORK EXPERIENCE S.R.L.