POST DISPONIBIL
Oferim oportunitatea perfecta
COMPANIE:  Forever ORAS:  Botosani, Iasi, Suceava,
Full time Farmacie / Healthcare, Management / Consultanta, Marketing, Medicina, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 9 iulie 2010
Descrierea companiei
Lider Mondial
Descrierea postului
Sunt o firma internationala infiintata in 1978 prezenta in Romania de 11 ani. Oferim oportunitatea de a scapa de criza. In ciuda situatiei economice din tara noi avem o cifra de afaceri in crestere. Credem ca si locul tau este langa noi.
Firma noastra ofera sansa de a incepe o afacere personala sustinuta de sprijinul nostru.
Nu ezita sa ne contactezi si accepta o intalnire cu noi si sar putea fie sa pierzi o jumatate de ora din viata ta in compania noastra sau sa castigi o alta viata.
Cerintele postului
Daca vrei cu adevarat sa castigi bani atat de mult incat sa nu mai ai griji din punct de vedere financiar si vrei cu adevarat sa muncesti pentru ei noi te putem ajuta.
Cautam persoane serioase ce vor sa-si schimbe stilul de viata in mod pozitiv.
Cautam persoane hotarate, gata sa fie invingatoare.
Daca vrei sa fii un om valoros atunci alaturate echipei noastre
Taguri
Toate anunturile postate de compania Forever