POST DISPONIBIL
cameriste menaj , ajutor ospatarite, ospatarite
COMPANIE:  smart jobs ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 9 iulie 2010
Descrierea companiei
firma de plasare forta munca strainatate acreditata de itm
Descrierea postului
FEMEI CAMERISTE, AJUTOR BUCATARIE, MENAJERE, SPALAT VASE, INGRIJIRE BATRANI –COPII

Femei pentru curatenie hoteluri -restaurant,sau familii private ,cameriste, ajutor bucatarie , spalat vase
varste cuprinse intre 19-50 de ani
Limba engleza incepator- mediu
Salariu minim -650 -750 euro nett /luna
Cazarea si masa sunt asigurate de angajator pe toata perioada contractului
Contract 6 luni cu posibilitate de prelungire
Program 8-10 ore/zi 6 zile / saptamana
Plecari saptamanale !!
Taxa fisa inscriere procesare dosar -200 ron
Taxa mediere la semnarea contractului de plecare 150 euro

SOLICITATI FISA DE INSCRIERE, IMPREUNA CU DETALII SI ACTE NECESARE DE PLECARE

PLECARE IMEDIATA !!!!!

BARMANITE,SI OSPATARITE CALIFICATE SI NECALIFICATE
Femei cu varste intre 20-35 ani
Ajutor ospatarite,ajutor barmanite –900 euro nett/luna
Ospatarite, barmanite cu experienta –1200 euro nett/luna
Se cere limba engleza minim incepator
Cazare si masa asigurata de angajator
Perioada lucru intre 6-12 luni cu prelungire
Program lucru 8-10 ore/zi 6 zile pe saptamana
Plecare–saptamanala

grecia.office@gmail.com

Sau sa sunati la urmatoarele telefoane :
Fix/Fax : 0348448309 / 0248250347
Mobil : 0745993067

Program :
Luni--Vineri de la 10.00 – 18.00
Sambata de la 10.00 – 14.00

Web site :
www.smartjobs.bizoo.ro

Cerintele postului
seriozitate, experienta constituie un avantaj , varsta maxima 50 ani , limba engleza constituie un avantaj
Taguri
Toate anunturile postate de compania smart jobs