POST DISPONIBIL
Agenti asigurari generale si asigurari de viata
COMPANIE:  AllianzTiriac Asigurari SA -Sucursala Giurgiu ORAS:  Bucuresti, Giurgiu,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Asigurari / Intermedieri financiare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 21 iulie 2010
Lider de piata in domeniul asigurarilor si intermedierilor financiare
Descrierea postului
AllianzTiriac Asigurari,parte a grupului financiar Allianz este astazi cea mai mare companie de asigurari din Romania,care,prin seriozitatea si consecventa in promovarea celor mai inalte standarde de calitate,s-a consacrat ca un adevarat formator al pietei de asigurari.
Pentru consolidarea echipei de specialisti din Giurgiu,AllianzTiriac Asigurari selectioneaza colaboratori pentru urmatoarele functii :

-agenti asigurari generale

Se ofera :
- sansa de a colabora cu cea mai mare companie de asigurari din Romania
-posibilitatea unei cariere in managementul serviciilor financiare
-accesul gratuit la un sistem de training performant,cu certificare
-ocazia de a obtine venituri la standarde ridicate
Cerintele postului
- studii superioare
-ambitie,tenacitate,perseverenta
-mentalitate de invingator
-experienta in vanzari eset considerata avantaj
- foarte bune abilitati de comunicare
- varsta minim 21 de ani
Toate anunturile postate de compania AllianzTiriac Asigurari SA -Sucursala Giurgiu