POST DISPONIBIL
Contracte Medici Franta
COMPANIE:  RH Santé ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 21 iulie 2010
Descrierea companiei
cabinet de recrutare
Descrierea postului
Adecco RH Santé, cabinet de recrutare specializat in domeniul medical cu sediul la Paris, cauta medici specialisti in:

- radiologie
- psihiatrie
- cardiologie
- anestezie
- geriatrie
- pediatrie
- oftalmologie
- neurologie etc.

pentru posturi in clinici private sau spitale din diferite regiuni ale Frantei.

Cerintele postului
Candidat:

Medic specialist cu autorizatie de libera practica valabila si care eventual a facut deja demersurile pentru obtinerea certificatului de conformitate

Persoana cu un nivel de limba franceza satisfacator.

Trimiteti CV-ul in limba franceza la adresa de email: ana.radulescu@rhsante.fr

Pentru informatii suplimentare cu privire la posturile disponibile in acest moment, sunati la (0033) 0144692651 si cereti cu Mme Ana RADULESCU.
Taguri
Toate anunturile postate de compania RH Santé