POST DISPONIBIL
SPALATORI CAMIOANE - FARA TAXE - CONTRACTE CIPRU
COMPANIE:  SC AS ALMIROM SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 5 august 2010
Descrierea companiei
selectia si plasarea fortei de munca
Descrierea postului
Spalatori Camioane si Masini Grele– fara taxe sau comision nici inainte nici dupa angajare – pentru contracte de munca in Cipru.
Se ofera contract 1 an,program de lucru 6 zile pe saptamana /50 ore pe saptamanal,salarizare intre 745 – 1200 euro net lunar,in functie de experienta,cazare gratuita,concediu de odihna si asigurari platite.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb. engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,Vodafone: 0721584097, Cosmote: 0768796726.
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC AS ALMIROM SRL