POST DISPONIBIL
Chefs and Care Workers
COMPANIE:  Sapphire Blue Consultancy ORAS:  Bucuresti,
Full time Farmacie / Healthcare, Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 23 iulie 2010
Sapphire Blue este o companie de consultanță care oferă servicii Studenților Internaționali care doresc să studieze în Marea Britanie, Instituţiilor de Învăţământ şi Societăţilor de Training, cât și angajatorilor care oferă stagii de studiu, plasări postuniversitare și plasare pe bază de practică la locul de muncă atât pentru Studenții Internaționali cît și studenților din Marea Britanie.
Descrierea postului
Work for Care Workers and Chefs in the UK.
It is necessary to have a medium level English.
Experience for Care Workers is not essential. For Chefs is recommended.
We provide work in the UK for Chefs and Nurses
We provide training school in Health Care

For more information please contact me on: 0044 (0) 1244571373 ;
Email: juliana@sapphireblueuk.com
yahoo messenger juliana.sapphireblue@yahoo.co.uk
Website: http://www.sapphireblueuk.com/
Cerintele postului
Taguri
bucatar careworker
Toate anunturile postate de compania Sapphire Blue Consultancy