POST DISPONIBIL
SAP developer
COMPANIE:  Psihoselect ORAS:  Cluj-Napoca,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time IT Software,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 iulie 2010
Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management. Pe lângă serviciile de recrutare şi selecţie, clienţii beneficiază şi de proiecte de consultanţă pentru stabilirea grilei salariale şi a structurii optime de personal, precum şi de proiecte de dezvoltare personală şi training.
Descrierea postului
CANDIDATUL IDEAL:
- studii universitare de specialitate
- cel putin 2 ani de experienta in programarea SAP/ABAP si SQL
- cunostinte relevante a cel putin unuia dintre modulele SAP: FI, CO, MM, PP, SD, BW
- experienta in proiecte mari constituie un avantaj
- experienta colaborarii cu clienti din strainatate constituie un avantaj
- cunoasterea foarte buna a limbii germane
- cunoasterea buna a limbii engleze
- bune abilitati de comunicare
Cerintele postului
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Beneficii:
Oportunitatea de a lucra pentru clienti precum Daimler AG, BMW AG, Audi AG, VW
AG, ING, Allianz Private Krankenversicherungen, ADAC Versicherung.
Training specific de specialitate – training initial de 6 saptamani, apoi periodic.
Implicarea in proiecte mari, de lunga durata, organizate in baza unui model aplicat
cu succes in MSG, optimizat in activitate de peste 25 de ani.
Mediu de lucru stimulativ, in spatii modern amenajate, cu dotari tehnice de ultima
generatie.
Responsabilitati:
- preluarea de cerinte si analizarea acestora
- gasirea de solutii corespunzatoare
- analizarea de functionalitati existente si extinderea acestora
- verificarea si validarea functionalitatilor
- lucrul in echipe mari, distribuite pe mai multe locatii
Pentru mai multe informatii, va stam la dispozitie.
Cristina Pavel
Recruiter
Tel/fax:004-0264-432386 / 411235
Mobile: 004-0755 041 440
E- fax: 0372/875022
Email: cristina.pavel@psihoselect.ro
www.psihoselect.ro
Taguri
Toate anunturile postate de compania Psihoselect