POST DISPONIBIL
MEDICI GENERALISTI SPECIALISTI SI DENTISTI IN FRANTA
COMPANIE:  EUROPE MEDICAL CONSULTING ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 29 iulie 2010
Descrierea companiei
CARIERE MEDICALE IN STRAINATATE
Descrierea postului
Recrutam medici generalisti, specialisti si dentisti, in conditii de munca si viata exceptionale pentru LOCURI DE MUNCA SI CARIERE MEDICALE in Franta,
Propuneri de cariera in functie de profilul si proiectele dvs.
Asiguram asistenta gratuita si facilitati. Garantii de reusita.
Exigente de profil: pasiune si seriozitate in practica medicinii
Pentru detalii va rugam sa ne contactati. Raspuns garantat.
Ioana Cioloboc, telefon 0033/(0)621438829
E-mail: europemedicalconsulting@yahoo.com
SITE INTERNET: www.europemedicalconsulting.ro
Va multumim
Cerintele postului
Cunostinte minime de limba franceza sunt preferabile in vederea inceperii unui program de formare adaptat.
Seriozitate si dorinta de a practica medicina la standarde europene.
Curiozitate profesionala.
Toate anunturile postate de compania EUROPE MEDICAL CONSULTING