POST DISPONIBIL
Consultant Financiar
COMPANIE:  Asociatia Col.umna Club ORAS:  Cluj-Napoca, Turda,
Full time Altele, Asigurari / Intermedieri financiare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 2 august 2010
Descrierea companiei
Asociatie non profit cu activitate in domeniul social
Descrierea postului
Consultant financiar:

- Prospectarea si identificarea potentialilor clienti
- Promovarea vanzarilor active de produse si servicii ale companiei dedicate segmentului de clienti persoane fizice si juridice
- Stabilirea unui plan de economisire pe baza analizei financiare a nevoilor potentialilor clienti
- Raportarea rezultatelor activitatii sale coordonatorului echipei
Cerintele postului
- Experienta in domeniul vanzarilor (avantaj)
- Atitudine proactiva, orientare catre client
- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
- Bune abilitati de comunicare si interactiune
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
- Perseverenta in atingerea obiectivelor
Toate anunturile postate de compania Asociatia Col.umna Club