POST DISPONIBIL
Vrei bani si esti dispus sa muncesti pentru ei?
COMPANIE:  Forever ORAS:  Botosani, Iasi, Suceava,
Full time Farmacie / Healthcare, Management / Consultanta, Marketing, Medicina, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 3 august 2010
Descrierea companiei
Lider Mondial
Descrierea postului
Compania noastra ofera sansa tuturor celor care doresc un venit suplimentar sau unul nelimitat sa colaboreze cu noi pntru o cariera de succes. Faca te-a afectat criza si nu gasesti de munca sau daca ai un loc de munca dar nu foarte bine platitiatunci apeleaza la ajutorul nostru. Cv-urile primite vor fi atent analizate iar persoanele considerate potrivite vor fi contatctate in vederea obtinerii unei intalniri pentru a i se prezenta oportunitatea.
Cerintele postului
Deschis la nou.
Comunicativ.,
Sa vrei bani si sa fii dispus sa faci orice sa ii ai
Taguri
Toate anunturile postate de compania Forever