Formator de suport in implementarea cursului in domeniul antreprenorial (1 post) (cod 09)
COMPANIE:  Asociatia Femeilor Rome din Romania ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Educatie / Training / Cultura / Arta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 5 august 2010
Descrierea companiei
educatie, sanatate, incluziune sociala
Descrierea postului
Proiect: Incluziunea Sociala a Femeilor Rome, ID 38494 finantat de catre Guvernul Romaniei si Fondul Social European, in cadrul POSDRU.
Asociatia Femeilor Rome din Romania, in calitate de beneficiar al proiectului mentionat, cauta experti dupa cum urmeaza:

Responsabilitati: Asistarea formatorului principal in vederea pregatirii si implementarii cursului de formare in domeniul antreprenoriatului.

Informatii suplimentare:
Va rugam sa trimiteti CV-urile dvs. până pe data de 10 august 2010, orele 12.00 pm, la urmatoarea adresă de e-mail: incluziunesociala@yahoo.com.
In subiectul mesajului va rugam sa mentionati codul pozitiei pentru care aplicati!
Persoanele ale caror CV-uri vor fi selectate, vor fi invitate prin e-mail in vederea sustinerii unui interviu in data de 16 august 2010.
CV-urile vor fi transmise in format EUROPASS!
Cerintele postului
Cerinte generale:
 Studii superioare.

Cerinte specifice
 Experienta si calificare profesionala ca formator in domeniul antreprenoriatului
 Abilitati privind prezentarea si sustinerea materialelor de formare pentru ONG-uri
 Experienta in formarea femeilor ori grupurilor de romi
 Cunostinte foarte bune operare calculator: Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet, E-mail.

Durata contract: incepere din luna august 2010
Toate anunturile postate de compania Asociatia Femeilor Rome din Romania