POST DISPONIBIL
Vrei o cariera in domeniul financiar?
COMPANIE:  Confidential ORAS:  Bucuresti,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Management / Consultanta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
450 € 7 august 2010
Investitii pe piata de capital,asigurari si planuri financiare!
Descrierea postului
Companie multinationala cu capital strain angajeaza consultanti financiari,in domeniul investitiilor pe piata de capital!
Cerintele postului
Se cauta: persoane motivate ,ambitioase,orientate catre client,rezistente la stres,avand un aspect fizic placut si placerea de a interactiona cu oamenii!
absolventi de studii superioare sau in curs de finalizare
experienta in vanzari este un atu
capacitati foarte bune de exprimare si relationare
atitudine pozitivista
tinuta exclusiv bussiness
dorinta exhaustiva de a atinge telurile propuse

Beneficii: Pachet salarial atractiv
Cursuri de instruire si pregatire gratuite
Bonusuri in bani si excursii in functie de realizari

FA-TI O CARIERA IN DOMENIU !
Taguri
Toate anunturile postate de compania Confidential