POST DISPONIBIL
REPREZENTANT VANZARI
COMPANIE:  Confidential ORAS:  Brasov,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 9 august 2010
Companie multinationala – nascuta de peste 100 ani, intrata de curand pe piata din Romania, unde a investit circa 450 milioane de euro. La nivel mondial, grupul este prezent in 14 tari si deserveste 16 milioane de clienti si are aproximativ 38 500 de colaboratori. Grupul a inregisrat o cifra de afaceri de 16,2 miliarde de euro in 2008.
Valorile noastre de baza:
Durabilitate – ne planificam actiunile pe termen lung, transformand cunostintele si aspiratiile generatiilor precedente in motorul dezvoltarii noastre;
Parteneriat - lucram intotdeauna in parteneriat cu clientii, angajatii si colaboratorii nostri;
Respect si Integritate – nu facem niciun compromis cand vine vorba de standardele noastre si comunicam intotdeauna deschis si onest;
Proximitate – suntem intotdeauna acolo unde / cand este nevoie de noi;
Inovatie – suntem mereu orientati spre progres; nu mergem pe drumul stabilit de altii, ci suntem formatori de piata.
Descrierea postului
Postul ofera oportunitatea unor venituri peste medie si a dezvoltarii unei cariere intr-un domeniu in plina ascensiune.
Formarea portofoliului propriu de clienti.
Gestionarea pe termen lung a portofoliului de clienti noi si existenti.
Cerintele postului
Cerinte
- Tinuta business ;
- Studii medii sau studii superioare;
- Rezistenta la stres;
- Abilitati de comunicare, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
- Orientare catre client si rezultate, responsabilitate, onestitate;
- Aptitudini de analiza si planificare a activitatilor;
- Prezinta avantaj experienta in vanzari, produse sau servicii;
- Capacitate antreprenoriala si de a asimila cunostinte noi.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Training initial si periodic de instruire profesionala si personala;
- Pachet salarial substantial, mult peste salariul mediu pe economie, constand din comision initial si periodic + bonusuri periodice de performanta + recompensari suplimentare;
- Program flexibil, autoadministrarea activitatii;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de succes, ce activeaza pe principul jucatorilor profesionisti;
- Dezvoltarea unei cariere solide in domeniu.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Confidential