POST DISPONIBIL
Medic generalist Franta 2010
COMPANIE:  Medirama ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
6000 € 12 august 2010
Descrierea companiei
Consiliere si mediere
Descrierea postului
Medirama, firma franceza de recrutare si plasare personal medical cu sediul la Paris, cauta Medic Specialist Generalist pentru a practica in regim liberal intr-o localitate de pe Valea Loarei, Franta. Comuna mare, multe facilitati, infrastructura excelenta.
Cerinte: certificat de conformitate (ridicat sau in curs) + varsta pana in 52. Garantam un venit minim de 6000 euro/luna.
Email: contact@medirama.eu
Tel: +33 618 761 032
www.medirama.eu
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania Medirama