POST DISPONIBIL
Oftalmolog Franta 2010
COMPANIE:  Medirama ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
6000 € 12 august 2010
Descrierea companiei
Consiliere si mediere
Descrierea postului
Oftalmolog Franta, Paris 2010: Medirama, firma de recrutare franceza, cauta mai multi oftalmologi în scopul angajarii cu contract pe durata nedeterminata într-o clinica pariziana privata. Remuneratie motivanta (minim 5000E/luna). Asiguram decontarea unui maxim de cheltuieli. Tel.: 0033618761032. E-mail: contact@medirama.eu
www.medirama.eu
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania Medirama