POST DISPONIBIL
UNIT MANAGER
COMPANIE:  CONFIDENTIAL ORAS:  Adjud, Focsani, Tecuci,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 august 2010
Descrierea companiei
COMPANIE NATIONALA
Descrierea postului
Zona de responsabilitate : judetul Vrancea
Responsabilitati :
Construirea, coordonarea si dezvoltarea unei echipe de Broker Assistants, care, sub conducerea sa, va contribui la atingerea obiectivelor companiei pe termen scurt si mediu
Beneficii :
-Venituri direct proportionale cu realizarile proprii si ale echipei pe care o conduce
-posibilitati de construire rapida a unei cariere in cadrul companiei noastre, atat pentru dumneavoastra cat si pentru fiecare dintre oamenii pe care-i coordonati
-suportul permanent al companiei
-traininguri periodice
-program flexibil
-mediu de lucru placut
Cerintele postului
Candidatul IDEAL da dovada de : Hotarare, Organizare, Creativitate, Leadership, Inovatie, Sociabilitate, Spirit coordonator, Spirit de echipa, si, mai ales, ATITUDINE

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra, pana la data de 16 Septembrie 2010, pe adresa de e-mail : Intergrand.Vrancea@yahoo.com
Taguri
Toate anunturile postate de compania CONFIDENTIAL